Достойний найвищої шани

Тризуб

Ніколи
не забудемо

Герої Надвірнянської громади

Памятаємо
героїв

Павлишин Олег Ігорович

Павлишин
Олег
Ігорович

Солдат
Загинув у Запорізькій області

20.08.1978 - 14.08.2023

y

Народився 20 серпня 1978 року в Надвірній. Навчався в Надвірнянських ЗОШ №2 та №4, де зумів навчитись ще і вірно дружити та здобув друзів на все життя.

З дитинства любив спорт та активно і професійно ним займався. В результаті здобув звання кандидата в майстри спорту по самбо, дзюдо і рукопашному бою та розряди з плавання.

Навчаючись в Івано-Франківській школі міліції МВС України продовжував заняття спортом, брав участь в різноманітних змаганнях, захищаючи честь навчального закладу.

Під час роботи в Коломийському та Яремчанському відділках міліції паралельно здобував вищу юридичну освіту.
Згодом прийняв рішення завершити кар’єру міліціонера і відкрити власну справу з батьком, яку любив, розвивав та в якій досягнув неабияких успіхів, приймаючи сміливі рішення і починаючи нові справи.

Спорт не полишав – підводне полювання, джипінг, сплави на каяках, байдарках, рафтинг, гірський велотуризм, скітури, альпінізм.

Напевно, народження в мальовничому передгір’ї, зумовило неймовірну любов Олега до гір. Тому, так чи інакше гори були присутні в усіх захопленнях і привели до професійного альпінізму. Неодноразово підкорював складні маршрути на найвищі вершини Альп, Кавказу, Туреччини, Балкан, Тянь-Шаню, Татр і Українських Карпат. Згодом він почав прививати цю любов іншим, навчаючи та проводячи групові сходження. Був учасником українських клубів альпінізму, мав 2-й спортивний розряд та призер чемпіонату України з альпінізму.

Сім’я, родина були визначною частиною життя Олега. Завжди був добрим сином, хорошим братом, люблячим чоловіком, турботливим батьком. Опора, підтримка, турбота – все це він без вагань брав на себе.

“Брати від життя все, що воно дає” – таким було гасло Олега, і яким він керувався, коли прийшов час захищати Батьківщину. Не вагався і не уникав, свідомо обрав бути десантником в складі 46-ї окремої аеромобільної бригади, приймаючи чергове сміливе та відповідальне рішення брати участь в активних бойових діях.
14 серпня 2023 року поблизу села Роботино Запорізької області його життя закінчилось на полі бою під час штурму ворожих позицій.

Олег Павлишин – любимий і люблячий син, чоловік, батько, брат, вірний друг, успішний підприємець; гарний сусід, сильний спортсмен; шанувальник мистецтва, сміливий воїн, цікава, творча, добра та завше усміхнена людина, назавжди залишиться в наших серцях та спогадах…

Павлишин Олег

живе у пам'яті усіх, хто знав Олега особисто, та навіть тих, хто ніколи не був знайомий із ним.

Назавжди

44

y
Павлишин Олег Ігорович
Догори